Author: e***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it is my third time in purchasing this fake tatoo..longlasting.my favorite...
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 45.200₫
Original Price: 46.000₫
| Material | Paper |
| Pattern Type | Christmas |
| Style | Simple |
| Type | Sticker |
| Occasion | Wedding |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Body Part | Body Tattoo Stickers |
| Chiều cao | 0.6 cm |
| Chiều dài | 12 cm |
| Chiều rộng | 22 cm |
| SKU | sb25062422501018101 |
Author: e***n
Date:
Review: it is my third time in purchasing this fake tatoo..longlasting.my favorite...
Màu sắc: Nhiều màu
Author: 9***1
Date:
Review: this product is very nice!quality is so good
Màu sắc: Nhiều màu
Author: s***6
Date:
Review: beuti full colour 😍
Màu sắc: Nhiều màu
Author: z***e
Date:
Review: Wawooooo this one is so good
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm